Kunst voor Klimaat Festival

Wij vinden het belangrijk dat onze leerlingen oog hebben voor hun omgeving en regio. Daarnaast zijn het verbreden van de blik en het verruimen van de beleving doelstellingen die wij hoog in het vaandel hebben staan. Daarom organiseert het Theda Mansholt College in de week van 11 t/14 april het Kunst voor Klimaatfestival.

Tijdens deze week volgen onze leerlingen diverse workshops worden voorstellingen en producten gemaakt. Deze worden donderdag 14 april van 14.00 -16.00 uur tijdens onze Kunst voor Klimaat Markt getoond en verkocht. Wij vragen voor de producten en voorstellingen een kleine bijdrage, die ten goede komt aan het goede doel dat de leerlingen hebben uitgekozen: Het bezoekerscentrum Dollard van Stichting het Groninger Landschap.

Een greep uit een van de vele workshops die worden aangeboden:
- basistechnieken leren van het dj-en en mixen - resultaat met mix van uitgekozen nummers van leerlingen
- ontwerpen van een glas-in-lood object
- Maskers maken
- van plastic flessen constructiekokers maken
- Striptekenen
- Sculptuur maken uit restmateriaal|- kaarten maken met grafiek en drukwerktechnieken
- Choreagrafie maken op muziek die vertelt hoe plastic de natuur kapot maakt
- Samen leren spelen in een popband
- bouw je eigen beat onder leiding van een producer