TM 0282 Small

Wie, wat en Waar

Hieronder kunt u de namen en mailadressen vinden van:

Directeur (interim)
Dhr. I.Omlo

Teamleiders (interim)
Basis/Kader
Dhr. J. Zijlstra
j.zijlstra@eemsdeltacollege.nl

Theoretische Leerweg
Mevr. C. van der Groef
c.vandergroef@eemsdeltacollege.nl

Leerjaar coördinatoren
Leerjaar 1 & 2 basis en kader
Mevr. J. Heide
j.heide@eemsdeltacollege.nl

Leerjaar 1 & 2 vmbo TL
Dhr. V. Tilman
v.tilman@eemsdeltacollege.nl

Leerjaar 3 & 4 vmbo basis en kader
Dhr. A. Alkema
a.alkema@eemsdeltacollege.nl

Leerjaar 3 & 4 TL
Dhr. J Wolthof
j.wolthof@eemsdeltacollege.nl

Ondersteuningscoördinator
Dhr. E. Boneschansker
e.boneschansker@eemsdeltacollege.nl

Examensecretaris
Dhr. G. van Duinen
g.vanduinen@eemsdeltacollege.nl

Leerlingenadministratie
Mevr. J. Nijhoff
j.nijhoff@eemsdeltacollege.nl